Jump to content

CYPHER

Yönetici
 • İçerik sayısı

  114
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

CYPHER last won the day on 13 Eylül 2019

CYPHER had the most liked content!

Topluluk Puanı

56 Çok İyi

2 Takipçiler

CYPHER Hakkında

 • Derece
  Onursal Üye

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. CYPHER

  id password kabul etmıyor

  Merhaba, server oto logindir. Üyelik almanıza gerek yok, random id pw ile giriş yapabilirsiniz.
 2. Değerli LightMYKO oyuncuları, New World "CYPHER" için Exp Premium v1 Ödülü Kazanan 3 Clan Belirlenmiştir. Sunucu Açıldıktan Sonra Tanıtım Konusundaki Üyeleri Clana Toplayıp Ekip Liderleri Tanıtım Konusuna Açmış Oldukları Forum Üyeliği Üzerinden Exp Premium Gönderilecek Olan Karakterin Nickini "BURAYA" Tıklayarak Tarafıma İletebilir. "Exp Premium Kazanan 3 CLAN" TekmeTOKAAAAT Purgatory CHILL
 3. Değerli LightMYKO oyuncuları, New World "CYPHER" için Kendini Tanıt v1 Ödülü Kazanan 5 Oyuncu Belirlenmiştir. Tanıtım Konusundaki Üyeler Açmış Oldukları Forum Üyeliği Üzerinden Exp Premium Gönderilecek Olan Karakterin ID'sini "BURAYA" Tıklayarak Tarafıma İletebilir. "Exp Premium Kazanan 5 Oyuncu" BerkayZAL1 rebelhero CruzandarTa MrKIVIRCIK BEBEKBAKICISI
 4. CYPHER

  Selamun Aleyküm cümleten

  Hoş geldiniz, level sınırı 72 "CYPER" sunucusu için, 83 level düşünmüyoruz.
 5. CYPHER

  Exp Görevleri Hakkında

  Değerli LightMYKO oyuncuları, CYPHER Sunucusunda exp görevleri yapabilir Aynı zamanda metaryel toplayıp EXP Kazanabilirsiniz. MORADON Lüferson / EMC Aynı zamanda metaryel toplayıp EXP Kazanabilirsiniz. COLONY ZONE
 6. CYPHER

  Genel Rehber ve S.S.S

  1- Level CAP ? Direkt olarak 72 Lvl Cap Açıktır ve Son Lvl'dir. 2- Başlangıç İtemleri ? Neredeyse Boş Karakterlerle başlayacaksınız.Ancak maradonda ezik takı görevleri vardır.+3STR vs Gibi. 3- Level Zorluğu ? Orta Kolay Karışımı olacaktır. 4- Etkinlikler ve Ödülleri ? Etkinlik Ödülleri Oyun İçerisinde Etkinlik Açıldığında Önünüze gelmektedir. 5- Skill Açtırma ? Master ve Skill Açma Orjinal MYKO İtemleriyledir. 6- Official Ödül Kuralları ? Karaktere başka bir kişiyi sokup NP Kasmak Diskalifiye sebebidir. 7- Kc Alımı ve fiyatları ? https://www.klasgame.com/mmorpg-oyunlar/light-myko 8- Pus ürünleri ve fiyatları ? https://lightmyko.com/power-up-store-esyalari 9- Multi Client Aktif Mi? İlerleyen Günlerde Aktif Edilebilir.Ancak Letterdan İtem Gönderme Açıktır. 10- 2 Farklı Tema İle Giriş Yapabilir miyiz? Evet Launcher'dan seçebiliyorsunuz. İster MYKO Tema ister Üst version teması ile oynayabilirsiniz.
 7. CYPHER

  Upgrade Oranları

  Değerli LightMYKO oyuncuları, Upgrade Tablo'muz Görsel Olarak Eklenmiştir. Görmek istediğiniz itemin upgrade oranını görmek için itemin üzerine tıklamanız yeterli.
 8. CYPHER

  Drop Arama Rehberi

  Değerli LightMYKO oyuncuları, Drop List Görmek İçin "TIKLA" Panelden drop arama sistemi nasıl kullanılır?
 9. Değerli LightMYKO oyuncuları, Saldırı Modu Genie'nin kullanmasını istediğiniz skill leri sırasıyla kayıt listesine ekleyin. Skiller kayıt sırasına göre kullanılır. Saldırı modunu aktif ekmek için "On" kapatmak için "Off" seçeneklerini kullanın. Destek Modu Buraya eklenecek skiller sadece priest sınıfı için kullanılabilir. Heal skill lerinizi ekledikten sonra aktif etmek için "On" kapatmak için "Off" seçeneğini kullanın. HP% de Destek skilli kullan Parti oyuncularının HP değerleri % kaçın altına düşerse kullanacağınızı belirleyin. HP Heal Enerjiniz azaldığında hangi pot'u kullanmak istiyorsanız onu ekleyin. MP Heal Mana enerjiniz azaldığında hangi pot'u kullanmak istiyorsanız onu ekleyin. HP% de otomatik iksir kullan Enerji belirlediğiniz yüzdenin altına düştüğü zaman iksir kullanır. Üç seçenek içinde aynı anlama gelmektedir. 2nci skilleri otomatik kullan Kullanmak istediğiniz skilleri ayarladıktan sonra bu seçeneği "On" yaparak kullanabilirsiniz. "Off" yaparak kapatabilirsiniz. Kullanılacak Skilleri Belirleyin Buraya ekleyeceğiniz skiller Genie açıkken otomatik olarak kullanılır. Buraya eklediğiniz skill ler tüm party üyelerini etkileyebilen skiller ise altında bulunan "Party" seçeneğini işaretleyin aksi taktirde skill sadece sizin için çalışır. Örneğin Wolf skill'i tüm party üyeleri için kullanılabilir, eğer tüm parti üyelerine wolf atmak istiyorsanız "Party" seçeneğini aktif edin. Diğer Ayarlar HP Pot belirlediğiniz sayının altına düşerse otomatik town atar. MP Pot belirlediğiniz sayının altına düşerse otomatik town atar. Üzerinizde yeterli "Arrow" itemi yoksa otomatik olarak town atar. Parti bozulursa otomatik olarak town atar. Parti'de yaşayan tek oyuncu siz kalırsanız otomatik olarak town atar. Elinizdeki silah patlarsa(RPR si gelirse) otomatik olarak town atar. Silahın Durability si 100'ün altına düşerse Magic Hammer ile RPR yapar. (Sadece Genie Hammer ile çalışır. Genie Hammer'i Moradon da bulunan [Special Store] Rosewell NPC sinden temin edebilirsiniz.) Genie Puani 1 ise otomatik genie kullan. (Bu seçeneği kullanmanıza gerek yok çünkü DeathKO oyuncuları için Genie tamamen ücretsiz ve sınırsızdır.) Pet açlık seviyesi 5 e gelince otomatik olarak petinizi besler. NOT: Açıklamalar resimde görüldüğü üzere yukardan aşağıya doğru sırayla yapılmıştır. İyi Oyunlar!
 10. CYPHER

  Job Change Rehberi

  Değerli LightMYKO oyuncuları, ★ Job Change scroll nedir ve nereden temin edilir? Pus'ta satılmaktadır , aldığınızda istediğiniz karaktere dönüşebilirsiniz. ★ Peki nerede kırdırıyorum bu scrollu? Moradon [VIP Manager ] Juliane NPC'si ★ Peki Masterım gidiyormu? Hayır gitmiyor. ★ Peki Master skillerim gidiyormu? Evet skiller gider. ★ Peki Görevler aynımı kalıyor eski charımdakilermi geçerli kalıyor? Evet eski charınızdaki görevleri yaptığınız için yeni görev yapma özelliği yok. ★ Yaptıktan sonra Skill/stat sıfırlamama gerek varmı? Hayır otomatik sıfırlıyor ve puanlar geliyor. ★ Görevle Açtığım Skiller Gider mi? Evet gider. ★ Karakterimin üzerindeki eşyalara ve levelime birşey olurmu? Hayır olmaz çantanızdaki herşeyi bankaya atın veya üzerinizde giyili bir şey olmasın işlem başarılı bir şekilde olur. ★ Peki premiumum'a birşey olurmu? Hayır olmaz.
 11. CYPHER

  İtem Nasıl Kitlenir?

  Değerli LightMYKO oyuncuları, Bu yöntem hesabınızda belirlediğiniz özel bir şifrenin eşya üzerine yerleştirilmesini ve takasa kapanmasını sağlıyor.Yerleştirilen kilit şifre bilinmeden kaldırılamıyor ve eşya takas edilemiyor. -Şifrenizi kimse ile paylaşmayınız. Eşyaları kilitleyebilmek için "Inn Hostess" e gidiyoruz ve sağ tuş ile. Kilitli eşyayı açmak için "Premium" zorunludur fakat kilitli eşyayı kullanırken premium zorunlu değildir. Kilitli eşyayı açarken yine Inn Hostes ten Seal/Cancel seçeneğinden açabilirsiniz. Kilitlemek için itemi "1M Para gereklidir açmak içinde aynı tutar."
 12. CYPHER

  V.I.P. Vault Key Hk.

  Değerli LightMYKO oyuncuları, Merhabalar; Vip Vault Key bir kez alındıktan sonra çantadan anahtar deliğine yerleştirilerek bir şifre belirlenir. Ve bu sayede eşyalar güvenle saklanabilir. Vip Vault Key 30 Gün boyunca geçerlidir. Eşyanın süresi bittikten sonra kilitlenen tüm eşyalar bag'de kalmaktadır.Eğer tekrardan aktif etmeyecekseniz üzerinize almanız tavsiye edilir. Inn Hostes NPC'ler tüm şehir bölgelerinde bulunmaktadır. Bu NPC'lerde envanterde yer alan eşyalar muhafaza edilebilir.Warehouse'da yer alan eşyalara bu NPC'lerin bulunduğu farklı her bölgeden erişebilir. Vip Vault'a Inn Hostess NPC'leri aracılığı ile ulaşılabilir. Vip Vault'u kullanabilmek için Power Up Store'dan Vip Vault Key elde edilmelidir.
 13. CYPHER

  Clan NP Miktarlari Grade Sistemi

  Değerli LightMYKO oyuncuları, Clanınıza symbol alabilmeniz için G3 olmanız şarttır. Clan grade'lerin artması için istenilen np düşüktür. Clan Grade için istenen NP oranları güncellendi. Grade 1 : 740.000 National Points Grade 2 : 450.000 National Points Grade 3 : 150.000 National Points Grade 4 : 70.000 National Points
 14. Değerli LightMYKO oyuncuları, Sizlerin daha iyi bir oyun oynayabilmesi için menü geliştirdik. Bu ekrana ulaşabilmek için klavyenizde bulunan F10 tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Ardından < Graphic option < @FPS'yi 120 ye çekiniz, Ardından Save Settings diyerek kaydedin. Sizlere sunulan fotoğraftaki gibi adımları takip ederseniz en iyi performans'ı alarak oyunu rahatça oynayabilirsiniz.
×
×
 • Yeni Oluştur...